Szukając pomysłu na to, jak funkcjonalnie zaaranżować domową kuchnię, warto wybrać meble kuchenne na zamówienie. Zabudowa kuchni na wymiar pozwoli w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni, a dodatkowo możliwe będzie wykreowanie wnętrza dokładnie odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Jak wygląda proces kupna mebli tego typu?

Meble kuchenne na zamówienie krok po kroku

Pierwszym krokiem przy zamówieniu mebli na wymiar jest znalezienie profesjonalnego wykonawcy. Meble kuchenne na zamówienie zaproponuje m.in. marka Rega Meble z Bielska-Białej, tworząca wysokiej jakości meble kuchenne. Konieczne jest dokładne wymierzenie kuchni, określenie jej problematycznych elementów (wnęki, skosy) i określenie naszych oczekiwań względem wnętrza. Kolejno do pracy bierze się projektant – na tym etapie projektant będzie współpracował z nami i z pewnością wykorzysta proponowane przez nas opcje. warto pamiętać, że przy meblach tworzonych na zamówienie istnieje wiele możliwości zabudowy: od klasycznych szafek stojących i wiszących, poprzez słupki, regały i kosze cargo, aż po funkcjonalną zabudowę sprzętów AGD, by uzyskać jednolity wygląd.

Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie?

Warto wiedzieć, że meble kuchenne na zamówienie mogą być tworzone z różnorodnych materiałów. Przede wszystkim wykorzystywane są płyty PDF i płyty pilśniowe, wymagający klienci wybierają naturalne, lite drewno. Oferowane są fronty kuchenne akrylowe, laminowane, lakierowane, fornirowane – różnią się one strukturą, odpornością na ścieranie. Meble mogą być uzupełnione o szkło, metal, kamień, beton – olbrzymia różnorodność pozwoli na wykreowanie kuchni naszych marzeń. Finalnym etapem jest wybór akcesoriów, np. prowadnic i zawiasów z hamulcem i cichym domykiem.

Comments are closed.

Pin It