Zawsze warto postawić na okna z montażem . Dzięki temu inwestor nie będzie musiał przejmować się tym, jak taki montaż powinien wyglądać. Wszystko wykona za niego ekipa odpowiednich specjalistów.

Dlaczego warto kupić okna z montażem?

Tak, może zamówienie montażu wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami, ale czasem trzeba się z tym po prostu pogodzić. W szczególności, jeżeli nikt wcześniej nie wykonywał montażu okien. Oto kilka powodów, dlaczego okna z montażem okażą się taką dobrą inwestycją:

  • podatek VAT – dla niektórych może to być zdziwienie, ale zamawiając okna z usługą montażu można załapać się na zdecydowanie mniejszy podatek. W przypadku dodatkowej usługi można liczyć na podatek rzędu 8%. Jeżeli chodzi tylko o zakup okien to na fakturze znajdzie się podatek VAT 23%.
  • kompleksowa usługa – tzn. że wszystko trzeba będzie dogadać z jedną firmą, a nie z dwoma. Sumarycznie koszt wyjdzie niższy, niż by to było w przypadku dwóch firm. Klient otrzyma jedną, solidną ofertę przygotowaną “na miarę”, a nie kilka, jakie dodatkowo trzeba będzie analizować. 
  • fachowo zamontowane okna – a do tego dodatkowo wykonany pomiar. Tylko dzięki temu będzie można mieć pewność, że w otworach znajdą się prawidłowe okna. W szczególności, jeżeli ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z nietypowymi wymiarami okien.
  • reklamacja – skoro jedna firma wszystko wykonywała, w razie zaistnienia jakichkolwiek problemów, wszystko będzie można załatwić u źródła. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi złe okno, czy też nieprawidłowy montaż. 

Comments are closed.

Pin It