Depilacja laserowa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych metod depilacyjnych na rynku. Bardzo często porównuje się do niej golenie żyletkami, odrywanie gorącego wosku czy rozmaite depilatory. Jednak w każdym zestawieniu depilacja laserowa wychodzi z pojedynków zwycięsko. Jest to związane z permanentnością tego zabiegu, który gwarantuje wolność od odrastających włosów do końca życia! To niebywały komfort, którego nawet nie jest się w stanie wyobrazić.

Jak przebiega pojedynczy zabieg depilacji laserowej?

 

Wiele osób, które jeszcze nie doświadczyły serii zabiegów depilacji laserowej zastanawia się jak w ogóle wygląda taki pojedynczy zabieg. Czy jest czego się bać? Czy to boli?

Wszystko rozpoczyna się od rozmowy pomiędzy personelem salonu depilacyjnego, a jego potencjalnym klientem. W momencie wykazania chęci do przeprowadzonego zabiegu personel sprawdza czy klient nie ma chorób, które wykluczyłyby go z zabiegu. Po pozytywnym przejściu rozmowy klient może z powodzeniem poddać się serii zabiegów depilacyjnych. Warto nadmienić, że niestety jeden zabieg nie wystarczy i aby uzyskać pełny efekt trzeba wykonać od 4 do nawet 9 sesji rozłożonych w czasie – jednak warto! Sesja rozpoczyna się od nałożenia chłodzącego żelu na daną partię ciała. Następnie laser rozgrzewany jest do danych parametrów zgodnych z karnacją skóry osoby poddawanej zabiegowi.

Podczas zabiegu laser przesuwany jest po powierzchni skóry danej osoby. W trakcie trwania całej sesji zabiegowej skóra nagrzewa się w konsekwencji czego uszkodzone zostają cebulki włosowe produkujące włosy. Daje to gwarancję permanentności procesu depilacyjnego.

Depilacja laserowa Kraków

 

Seria zabiegów depilacji laserowej powinna być przeprowadzana w profesjonalnych salonach z najlepszym sprzętem. Kraków jest miejscem, w którym salony bardzo ochoczo oferują zabieg jakim jest depilacja laserowa. Kraków ma wiele sieci godnych zaufania takich jak sieć depilacja.pl, która jest bardzo rozpoznawalna.

Zajrzyj na https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/

Comments are closed.

Pin It