W mieszkaniach blokowych każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.  W lepszym zagospodarowaniu przestrzeni bez wątpienia pomogą szafy na zamówienie. Nowoczesne szafy tworzone na wymiar są chętnie wykorzystywanym elementem aranżacji: łączą elegancję, funkcjonalność oraz świetne parametry techniczne.

Szafy na zamówienie – stwórz niebanalną przestrzeń mieszkalną!

Szafy na zamówienie to świetne rozwiązanie, kiedy poszukiwany jest mebel o wysokiej trwałości i idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. Szafy na zamówienie od początku do końca tworzone są zgodnie z oczekiwaniami klienta – zapewniają projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, marki specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar. Klient wybiera nie tylko materiały, ale też dekory, kolory, akcesoria, decyduje on o ułożeniu półek, szuflad, schowków czy drążka do wieszania ubrań. Szafy na zamówienie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią – zabudowa tego typu może sięgać sufitu, co daje kolejne metry do zagospodarowania. Szafy tego typu pozwolą tez na zabudowanie nieestetycznych skosów czy problematycznych wnęk! Szeroki wybór materiałów i dekorów pozwoli na wpisanie szafy w już istniejącą aranżację lub też na wykreowanie mebla o nietuzinkowym charakterze.

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie tworzone są etapami – pierwszy to oczywiście wymierzenie przestrzeni, w której szafa ma stanąć. Praca klienta z projektantem polega na dokładnym ustaleniu wyglądu wnętrza szafy, ale tez wyborze materiałów, akcesoriów, dekorów, dodatkowych luster. Klient musi także zadecydować, jakie drzwi do szafy okażą się najlepsze i najwygodniejsze dla niego. Po akceptacji projektu do pracy zabierają się stolarze. Ostatni etap realizacji to montaż szafy.

 

Comments are closed.

Pin It