Wykreowanie niebanalnej kuchni w bloku czy w domu nie jest dzisiaj problemem. Olbrzymia ilość kolekcji meblowych pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni. Rozbudowane kolekcje pozwolą na wykorzystanie potencjału każdego wnętrza.  Wśród najchętniej wykorzystywanych trendów wymienia się styl nowoczesny.

Kuchnie nowoczesne – przyjrzyj się im z bliska!

Nowoczesne kuchnie odznaczają się zarówno wysoką estetyką, jak i zastosowaniem praktycznych rozwiązań. Wnętrza kuchenne nowoczesne łączą funkcjonalność oraz elegancję. Modne meble kuchenne w nowoczesnym stylu rozpoznamy po gładkich frontach, najczęściej bez klasycznych uchwytów. Zamiast nich stosowane są głębokie frezy do otwierania szafek, jak również systemy półautomatyczne. Kolekcje nowoczesnych mebli kuchennych wypełniają szafki stojące, wiszące, słupki, witryny, regały, ale także kosze cargo, które pozwolą na praktyczne wypełnienie wąskich przestrzeni pomiędzy meblami a ścianą. Kolekcje nowoczesne posiadają również elementy pod zabudowę – pozwolą one na zachowanie spójności zabudowy poprzez schowanie lodówki czy piekarnika.

Jak zaprojektować niebanalną kuchnię w nowoczesnym stylu?

Kolekcje nowoczesnych mebli kuchennych zaskoczą różnorodnością. Meble takie dostępne są w nieograniczonej palecie kolorów, dodatkowo możliwe jest również wybranie dekorów imitujących naturalne drewno. Wiele osób decyduje się na zestawienie dwóch klasycznych kolorów lub dekoru drewnianego i np. czerni. W ten sposób powstają niebanalne aranżacje, które będą cieszyć oczy przez wiele lat. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne akcesoria – uzupełniają one meble i sprawiają, że codzienne korzystanie z nich jest naprawdę przyjemne. Wśród nich warto wymienić prowadnice kulkowe oraz zawiasy z cichym domykiem.

 

Comments are closed.

Pin It