Nowoczesne komplety sztućców zaskoczą nas zdobieniami, elegancką oprawą oraz wysoką trwałością – taki zestaw sztućców stanie się niezbędnikiem w naszych kuchniach i jadalniach. Z jakich tworzyw produkowane są dzisiaj najlepsze sztućce? Jakie propozycje mają dla nas topowi producenci i projektanci? Na co zwracać uwagę podczas wyboru konkretnego zestawu?

Nowoczesny zestaw sztućców

Szukając nowego kompletu sztućców na domowy stół zazwyczaj kierujemy się estetyką i ceną. To ważne cechy, jednak warto sztućcom przyjrzeć się z bliska i zapoznać z materiałami, z których są one tworzone. Zestaw sztućców oferowany przez topowych producentów to dzisiaj najczęściej stal nierdzewna 18/10, która zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, korozją czy wysokimi temperaturami. Sztućce takie często posiadają niezwykle długą gwarancję, przez co nie musimy martwić się o ich idealny wygląd. Sztućce tworzone ze stali nierdzewnej możemy myć bez obaw w zmywarkach domowych. 

To, co zwraca uwagę w przypadku sztućców to z pewnością ich zdobienia – przekonują projektanci ze sklepu gerlach.pl. Obecnie klienci znajdą sztućce dekorowane zgodnie z najnowszymi trendami, jak również inspirowane klasycznymi wzorami. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się sztućce nawiązujące do minimalizmu, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach loftowych czy skandynawskich. Nie brak jednak miłośników klasyki, którzy chętnie wybierają bogato zdobione sztućce z motywami florystycznymi, frezami. 

Zestaw sztućców grawerowanych 

Szukając oryginalnego prezentu ślubnego czy rocznicowego warto wybrać zestaw sztućców z odpowiednim grawerem. Grawerowanie zaproponują nam topowi producenci sztućców – takim grawerem mogą być inicjały lub imiona obdarowywanych osób. 

Comments are closed.

Pin It