Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na meble tarasowe z technorattanu – meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych, zarówno na tarasy, ale też na balkony czy do ogrodów. Meble takie odznaczają się wysoką funkcjonalnością, odpornością na uszkodzenia i działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Jaki komplet technorattanowy wybrać?

Meble tarasowe z technorattanu – co znajdziemy w kolekcjach?

Nie ma wątpliwości, że meble tarasowe z technorattanu oferują nam wiele elementów, które pozwolą zaaranżować dowolną przestrzeń – przekonują producenci i projektanci. Meble technorattan sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych – wielu restauratorów decyduje się na zakup właśnie takich mebli do swoich ogrodów czy na tarasy restauracyjne. Meble tarasowe z technorattanu to przede wszystkim wygodne sofy dwuosobowe i trzyosobowe – mogą to być również sofy narożne. Komplety uzupełniane są wygodnymi fotelami czy krzesłami – te ostatnie są chętnie wykorzystywane przy klasycznych stołach jadalnych. Ciekawą alternatywą dla klasycznych mebli są leżanki ogrodowe z regulowanymi zagłówkami oraz wiszące fotele w kształcie kokonów. Uzupełnieniem mebli mogą być miękkie poduszki, siedziska czy pledy. 

Meble tarasowe z technorattanu i dopasowany parasol

Wybór mebli ogrodowych to nie wszystko – meble tarasowe z technorattanu warto uzupełnić elementem, który dodatkowo ochroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami – są one funkcjonalne, posiadają kilka punktów regulacji, a dodatkowo są one tworzone z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Stelaże takich parasoli tworzone są z aluminium, czasze buduje się z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. 

Comments are closed.

Pin It