Zaprojektowanie eleganckiej przestrzeni wypoczynkowej blisko naszego domu nie jest dzisiaj niczym trudnym – topowi producenci mebli ogrodowych proponują nam gotowe aranżacje z wykorzystaniem mebli technorattanowych. Ekskluzywne meble ogrodowe pozwolą nam na zrealizowanie marzeń o wyjątkowym ogrodzie czy tarasie. Zaskoczą nas również ich parametry techniczne i wysoka odporność na uszkodzenia czy ścieranie. 

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych od wielu lat. Nie powinno to dziwić, gdyż są one nie tylko piękne, ale też niezwykle trwałe i dostępne w atrakcyjnych cenach. Ekskluzywne meble ogrodowe tego typu zapewnią nam komfort i pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej zgodnie z oczekiwaniami. Meble technorattanowe świetnie sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich czy prowansalskich. Kolekcje mebli technorattanowych są bardzo rozbudowane – znajdziemy w nich zarówno elementy odpowiednie do stworzenia kompletu wypoczynkowego czy kawowego. Meble technorattanowe są również lekkie – jest to zasługa zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Taka konstrukcja pozwala na bezproblemowe podnoszenie mebli, a dodatkowo jest chroniona przed działaniem korozji. 

Jak chronić ekskluzywne meble ogrodowe?

Po udanym sezonie koniecznie pomyślmy o tym, jak zabezpieczyć nasze ekskluzywne meble ogrodowe na czas jesieni i zimy. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie dedykowanych pokrowców ogrodowych. Pokrowce tworzone są z gęsto plecionych tkanin poliestrowych, zabezpieczonych przed ścieraniem, wnikaniem brudu. Dzięki pokrowcom meble chronione są również przed kondensacją wilgoci na ich powierzchni. 

Comments are closed.

Pin It