Tusze do drukarek Canon – tak jak do wszystkich innych – dostępne są w bardzo wielu miejscach. Nie wszędzie jednak są one sprzedawane w niskich cenach. Są miejsca, gdzie za takie tusze się wręcz przepłaca. Przed zakupem Canon Pixma TS5150 tusz, zawsze trzeba więc porównać ceny w kilku miejscach. Różnice mogą sięgać kilkudziesięciu złotych.

Sklepy z artykułami zaopatrzenia biur

Teoretycznie w takich miejscach Canon Pixma TS5150 tusz powinien być najtańszy. Warto jednak pamiętać, że tego typu sklepy sprzedają swoje produkty przede wszystkim firmom. Firmy zaś generują dochody, a zakupione produkty tego typu wrzucają w koszty działalności. Mało kto z firm szuka miejsca, gdzie dane produkty zaopatrzenia biura są kilka złotych tańsze. Z tego powodu Canon Pixma TS5150 tusz może być w takim miejscu wręcz dużo droższy niż w innych. Sklepy tej branży udzielają stałym klientom dużych rabatów. Ten, kto kupuje w nich tylko od czasu do czasu, płaci dużo więcej. Na rabat bowiem liczyć z pewnością nie może.

Podobna sytuacja występuje w sklepach komputerowych. I tam tusze do drukarek można kupić, ich cena jednak nie zawsze jest niska. W sklepach w galeriach handlowych może wręcz być bardzo drogo.

Internet

Zakup tuszy w sklepach internetowych to bardzo dobre rozwiązanie. Jest zauważalnie taniej, a dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia przesyłki z tuszami do domu. Można tez oczywiście zamówić przesyłkę do najbliższego paczkomatu i odebrać o dowolnej porze dnia lub nocy. Do kosztów zakupu tuszy często trzeba jednak dodać koszt przesyłki. Najczęściej jednak jest on minimalny. Nierzadko też wysyłka jest bezpłatna a jej koszt wliczony w cenę zakupu tuszy.

Minusem zakupów przez Internet jest ewentualna reklamacja tuszy. Zawsze więc przy zakupach online warto stawiać na tusze oryginalne lub zamienniki dobrych firm. Nierozsądne jest kupowanie zamienników wytwarzanych przez nieznane firmy.

Sklepy z tuszami i tonerami

Najtaniej takie tusze można nabyć w sklepach z tuszami i tonerami albo punktach w galeriach handlowych. Dużym plusem zakupów w takich miejscach jest też profesjonalizm sprzedawców. Doskonale wiedzą jaki tusz polecić. W niektórych jednak sprzedawane są zamienniki tylko wybranych firm. Nie jest to jednak generalna zasada. Ewentualna reklamacja pojemnika na tusz, w takim miejscu jest bardzo łatwa. W wielu przypadkach nie ma potrzeby jej oficjalnego składania, oczekiwania na rozpatrzenie. Najczęściej sprzedawca po prostu wręcz klientowi nowy tusz.

Więcej informacji znajdziesz na stronie canon pixma ts5150 tusz.

Comments are closed.

Pin It