Wśród licznych opcji na niebanalną aranżacje przestrzeni ogrodowej, pergola tarasowa 6x3m jest jedną z ciekawszych propozycji. Pergola to interesująca alternatywa dla klasycznego parasola ogrodowego i konstrukcja, która wyróżni taras na tle innych. Jak jest zbudowana? Czy można ją wznieść samodzielnie?

Pergola tarasowa 6x3m – czy taka konstrukcja odmieni wygląd tarasu?

Nowoczesne pergole ogrodowe to ciekawe rozwiązanie, które całkowicie zmienia odbiór miejsca wypoczynkowego. Pergola tarasowa 6x3m to propozycja, dzięki której możliwe stanie się wykreowanie przestrzeni do relaksu i miejsca, które jest chętnie odwiedzane przez domowników. Pergola tarasowa 6x3m wznoszona jest z elementów modułowych wykonanych z aluminium. Konstrukcja jest wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz ścieranie czy korozję. Zintegrowana rynna sprawia, że możliwe jest odprowadzanie wody deszczowej poza obręb pergoli. Konstrukcja posiada również dach wykonany z ruchomych listew – o ich ułożeniu decyduje sam użytkownik. Poprzez odpowiednie ułożenie listew dach można całkowicie zamknąć, przez co staje się on wodoszczelny i wysoce odporny na promienie słoneczne. Pergola tarasowa 6x3m może być uzupełniona o funkcjonalne rolety boczne i frontowe. Chronią one przed ciekawskimi spojrzeniami oraz silniejszymi podmuchami wiatru.

Meble ogrodowe pod pergolą tarasową

Pergola tarasowa 6x3m idealnie sprawdzi się w połączeniu z wygodnymi meblami. Szukając inspiracji na oryginalną przestrzeń, warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Nowoczesne meble z tego tworzywa to propozycja dla miłośników współczesnego designu oraz wysokiej trwałości zastosowanych rozwiązań. Olbrzymi wybór elementów w kolekcjach technorattanowych pozwoli na wykreowanie przestrzeni dopasowanej do potrzeb.

Comments are closed.

Pin It