Piękny schludny manicure to zawsze plus. Kiedy paznokcie służą jako sposób wyrażania siebie, jasny stylowy akcent staje się ważną częścią dużej układanki i pomagają stworzyć kompletny obraz. Tu z pomocą przychodzi metoda akrylowa zdobienia paznokci. Jest to popularna usługa, którą obecnie zapewnia większość salonów kosmetycznych.

Skąd ta popularność?

Dlaczego dziewczyny tak bardzo lubią ten sposób zdobienia paznokci? Malowanie farbami akrylowymi pozwala uzyskać niepowtarzalny design o dowolnym odcieniu i tematyce fabularnej.

Drugi powód jest czysto praktyczny. Akrylowy film jest niezwykle wytrzymały. Jego żywotność określona w praktyce sięga trzech tygodni.

Metoda nakładania lakierów akrylowych na paznokcie daje też oszczędności czasu. W tym samym okresie trzeba nawet trzykrotnie zmieniać wykończenie paznokci lakierami tradycyjnymi. W ciągłej pogoni za czasem kobiety otrzymują w prezencie wolne chwile, które można przeznaczyć na inne zabiegi w domowym SPA.

Rysunki na paznokciach farbami akrylowymi

Na przykład, wybierając kwiatowy wzór w delikatnych odcieniach liliowo-srebrnych, otrzymujemy idealny manicure ślubny, a jeśli połączymy czarny z pomarańczowym, otrzymamy klasyczną kombinację kolorów na Halloween (w tym przypadku można również zastosować rysunki tematyczne).

Motywy przyrodnicze: motyle, biedronki, jagody i owoce; imitacja koronki, a nawet całe kompozycje – wszystko to i wiele więcej będzie w stanie odtworzyć na paznokciach mistrz sztuki zdobienia paznokci.

Aranżacje farbami akrylowymi może wydawać się prawdziwą magią, sztuką podobną do malarstwa, która jest dostępna tylko dla mistrzów z wykształceniem artystycznym. Jednak to wrażenie jest błędne. Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest dostępna nawet dla początkujących mistrzów manicure.Najważniejsze jest zdobycie podstawowej wiedzy, umiejętności oraz praktyki. Oczywiście, aby stworzyć arcydzieła w przyszłości według własnych szkiców, trzeba rozbudzić w sobie poczucie smaku i mieć pojęcie o zasadach kolorystyki, ale na początek wystarczy dużo pasji.

Materiały potrzebne do zastosowania metody akrylowej zdobienia paznokci

Pojawienie się farb akrylowych znacznie ułatwiło proces zdobienia paznokci.Tak więc, aby rozpocząć naukę rysowania na paznokciach farbami akrylowymi, potrzebne sąwłaściwe farby akrylowe, które można kupić w sklepie.

Pędzle do malowania na paznokciach do tworzenia filigranowych wzorów.

Tajniki metody akrylowej zdobienia paznokci wymagają zastosowania podkładu i utrwalacza. A do tworzenia szkiców potrzebne będą gładkie arkusze papieru. Do prób poleca się zastosowanie tipsów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda akrylowa zdobienia paznokci – https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

Comments are closed.

Pin It