Zaprojektowanie eleganckiej przestrzeni wypoczynkowej blisko naszego domu nie jest dzisiaj niczym trudnym – topowi producenci mebli ogrodowych proponują nam gotowe aranżacje z wykorzystaniem mebli technorattanowych. Ekskluzywne meble ogrodowe pozwolą nam na zrealizowanie marzeń o wyjątkowym ogrodzie czy tarasie. Zaskoczą nas również ich parametry techniczne i wysoka odporność na uszkodzenia czy ścieranie. 

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych od wielu lat. Nie powinno to dziwić, gdyż są one nie tylko piękne, ale też niezwykle trwałe i dostępne w atrakcyjnych cenach. Ekskluzywne meble ogrodowe tego typu zapewnią nam komfort i pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej zgodnie z oczekiwaniami. Meble technorattanowe świetnie sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich czy prowansalskich. Kolekcje mebli technorattanowych są bardzo rozbudowane – znajdziemy w nich zarówno elementy odpowiednie do stworzenia kompletu wypoczynkowego czy kawowego. Meble technorattanowe są również lekkie – jest to zasługa zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Taka konstrukcja pozwala na bezproblemowe podnoszenie mebli, a dodatkowo jest chroniona przed działaniem korozji. 

Jak chronić ekskluzywne meble ogrodowe?

Po udanym sezonie koniecznie pomyślmy o tym, jak zabezpieczyć nasze ekskluzywne meble ogrodowe na czas jesieni i zimy. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie dedykowanych pokrowców ogrodowych. Pokrowce tworzone są z gęsto plecionych tkanin poliestrowych, zabezpieczonych przed ścieraniem, wnikaniem brudu. Dzięki pokrowcom meble chronione są również przed kondensacją wilgoci na ich powierzchni. 

Comments are closed.

Pin It zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….